Op vrijdagavond neemt Atlantis Ieper (2A) deel aan de interteams van de BBSF. De ploeg start zijn match om 20.30 u (proefballen vanaf 20.15 u). De resultaten en klassementen vind je op deze BBSF-pagina.

Overzicht interteamscompetitie van Atlantis Ieper.

DatumWedstrijdResultaatWedstrijdblad
02-09-22
CLO 1 Cote Cœur Ath - Atlantis Ieper
30-1 (3040-2421)Wedstrijdblad
09-09-22
Reborn - Atlantis Ieper
11-20 (2930-2970)Wedstrijdblad
16-09-22
Atlantis Ieper - MED 2 Designing De Vos
11-20 (2591-2677)Wedstrijdblad
23-09-22
Atlantis Ieper - ALI 3 Brasserie Facon
25-6 (2691-2383)Wedstrijdblad
07-10-22
Ledeganck 1 - Atlantis Ieper
20-11 (2689-2620)Wedstrijdblad
14-10-22
Atlantis Ieper - OUD Bowling Friends
17-14 (2576-2554)Wedstrijdblad
21-10-22
Beker Amand Colin 1/32
Atlantis Ieper - BYE
18-11-22
Atlantis Ieper – Alloo 2
27-4 (2607-2345)Wedstrijdblad
25-11-22
WAS Wase Wolven 3 - Atlantis Ieper
16-15 (2477-2479)Wedstrijdblad
02-12-22
Atlantis Ieper - LAT Neco Tex
20-11 (2518-2471)Wedstrijdblad
09-12-22
Atlantis Ieper - Brugsche 1
16-12-22
RNB GeenenConstruct - Atlantis Ieper
13-01-23
Atlantis Ieper - CLO 1 Cote Cœur Ath
20-01-23
Atlantis Ieper - Reborn
27-01-23
MED 2 Designing De Vos - Atlantis Ieper
uitgesteld naar
24/02/23
03-02-23
Beker Amand Colin 1/16
Atlantis Ieper - Brabo
Thuis:
Atlantis Ieper - Brabo
Op verplaatsing:
Brabo - Atlantis Ieper
10-02-23
ALI 3 Brasserie Facon - Atlantis Ieper
10-03-23
Atlantis Ieper - Ledeganck 1
17-03-23
OUD Bowling Friends - Atlantis Ieper
31-03-23
Alloo 2 - Atlantis Ieper
14-04-23
Atlantis Ieper - WAS Wase Wolven 3
21-04-23
LAT Neco Tex - Atlantis Ieper
28-04-23
Brugsche 1- Atlantis Ieper
05-05-23
Atlantis Ieper - RNB GeenensConstruct
Startuur
Bowlingcenter
Ploeg
20.30 u
Anglo Hamme
Reborn
20.30 u
Anglo Hamme
WAS Wase Wolven 3
20.30 u
Bowl Inn Brugge
Brugsche 1
20.30 u
Bowl Inn Sint-Martens-Latem
Alloo 2
20.30 u
Bowl Inn Sint-Martens-Latem
LAT Neco Tex
20.30 u
Bowl Inn Sint-Martens-Latem
MED 2 Designing De Vos
20.30 u
Bowling Stones Oudenaarde
OUD Bowling Friends
20.30 u
Bowling Stones Oudenaarde
RNB GeenenConstruct
20.30 u
Euro-City Zomergem
Ledeganck 1
20.30 u
Le Clovis Ramegnies-Chin
CLO 1 Cote Cœur Ath
20.30 u
Les Alliés Mouscron
ALI 3 Brasserie Facon