Op vrijdagavond nemen Atlantis Ieper 1 (1A) en Atlantis Ieper 2 (2A) deel aan de interteams van de BBSF. Beide ploegen starten hun match om 20.30 u (proefballen vanaf 20.15 u). De resultaten en klassementen vind je op deze BBSF-pagina.

Overzicht van de interteamscompetitie van Atlantis Ieper 1 en Atlantis Ieper 2.

Datum Wedstrijd Resultaat Wedstrijdblad
07/09/18 MED 1 Thopo – ATLANTIS IEPER 1 24-7 (3115-2901)Scores
ATLANTIS IEPER 2 – Yaka 1 20-11 (2793-2691)Scores
14/09/18 Real Miano Jewelry – ATLANTIS IEPER 1 20-11 (2873-2702)Scores
  ATLANTIS IEPER 2 – KOR Pro@Work 4-27 (2604-2808)Scores  
21/09/18 ATLANTIS IEPER 1 – GBC-GDR Pantheon 14-17 (2891-2938)Scores
  LAT Hubo Deinze – ATLANTIS IEPER 2 26-5 (2969-2669)Scores  
28/09/18 ATLANTIS IEPER 1 – TIR 2 Torrekens 8-23 (2647-2773)Scores  
  Euro-City X-pendables – ATLANTIS IEPER 2 28-3 (3244-2763)Scores  
05/10/18 Joyken 1 – ATLANTIS IEPER 1 22-9 (3002-2645)Scores  
  ATLANTIS IEPER 2 – URS Levi Party Rental 28-3 (2854-2496)Scores  
12/10/18 ATLANTIS IEPER 1 – FIR ’91 Smederij Voet 6-25 (2705-2886)Scores  
  New Cat 2 – ATLANTIS IEPER 2 26-5 (2777-2481)Scores  
19/10/18 ATLANTIS IEPER 1 – Delva 2 Al Peperone 10-21 (2737-2865) Scores  
  BAK De Ronny’s – ATLANTIS IEPER 2 30-1 (3048-2621)Scores  
26/10/19Beker: BC Atlantis Ieper -TOP Koekelare6024-6057Scores
(thuis)
(uit)
16/11/18 Alloo SPI – ATLANTIS IEPER 1 27-4 (3062-2816) Scores  
  ATLANTIS IEPER 2 – RNB Stones Oudenaarde 21-10 (2702-2676)Scores  
23/11/18 ATLANTIS IEPER 1 – De Wacko’s Hamme 1 5-26 (2768-2830)Scores  
  Reborn 2 – ATLANTIS IEPER 2 20-11 (2743-2685)Scores  
07/12/18 ATLANTIS IEPER 1 – DCG Alg. Bouwwerken 20-11 (2926-2922)Scores  
  New Cat 3 De Prutsers – ATLANTIS IEPER 2 26-5 (2697-2601)Scores  
14/12/18 TOP 1 – ATLANTIS IEPER 1 28-3 (3164-2756)Scores  
  ATLANTIS IEPER 2 – Wase Wolven 11-20 (2643-2667)Scores  
Terugronde  
11/01/19 ATLANTIS IEPER 1 – MED 1 Thopo 5-26 (2801-2971)Scores  
  Yaka 1 – ATLANTIS IEPER 2 8-23 (2561-2854)Scores  
18/01/19 ATLANTIS IEPER 1 – Real Miano Jewelry 4-27 (2578-2971)Scores  
  KOR 1 Pro@Work – ATLANTIS IEPER 2 25-6 (2990-2768)Scores  
25/01/19 GBC-GDR Pantheon – ATLANTIS IEPER 1 26-5 (3146-2916)Scores
  ATLANTIS IEPER 2 – LAT Hubo Deinze 23-8 (2849-2694)Scores
01/02/19 TIR 2 Torrekens – ATLANTIS IEPER 1 21-10 (2972-2731)Scores
  ATLANTIS IEPER 2 – Euro-City X-pendables 22-9 (2919-2782)Scores
15/02/19 ATLANTIS IEPER 1 – Joyken 1 4-27 (2729-3020) Scores
  URS Levi Party Rental – ATLANTIS IEPER 2 21-10 (2433-2417)Scores
22/02/19 FIR ’91 Smederij Voet – ATLANTIS IEPER 1 22-9 (2724-2647)Scores
  ATLANTIS IEPER 2 – New Cat 2 20-11 (2803-2764) Scores
15/03/19 Delva 2 Al Peperone – ATLANTIS IEPER 1 26-5 (3002-2630)Scores
  ATLANTIS IEPER 2 – BAK De Ronny’s 21-10 (2772-2638)Scores
22/03/19 ATLANTIS IEPER 1 – Alloo SPI 10-21 (2654-2673)Scores
  RNB Stones Oudenaarde – ATLANTIS IEPER 2 9-22 (2746-2882)Scores  
05/04/19 De Wacko’s Hamme 1 – ATLANTIS IEPER 1 7-24 (2556-2718)Scores
  ATLANTIS IEPER 2 – Reborn 2 5-26 (2712-2858)Scores
26/04/19 DCG Alg. Bouwwerken – ATLANTIS IEPER 1 25-6 (3103-2729)Scores
  ATLANTIS IEPER 2 – New Cat 3 De Prutsers 22-9 (2798-2703)Scores 
03/05/19 ATLANTIS IEPER 1 – TOP 1 6-25 (2608-2819)Scores
  Wase Wolven – ATLANTIS IEPER 2 19-12 (2864-2864)  Scores